ALEKSI RAUTIO kiinteistötyönjohtaja/automaatiovastaava p. 040-848 5630

sähköposti; Aleksi.Rautio@kiinteistohuoltorautio.fi

Kaupunkialueella toimivat kiinteistönhoitajat

TEPPO GUMSE p. 0400-552 720

sähköposti; Teppo.Gumse@kiinteistohuoltorautio.fi

Hallituskatu 15,16, Lukiokatu 2, Kauppakatu 15, Kauppakatu 25.-27., Keskikatu 11, 16, 31, 50,

Pitkäkatu 7, Porthaninkatu 4, Rauhankatu 5, Satamakatu 12, Saarenpäänkatu 12,

Seminaarinkatu 6, 8, Torikatu 3, Uusikatu 10, Varikonkatu 3, Välikatu 15., Ylipäänkatu 2, 3, 4, 6

MARKO VAALTO p. 0400-297 463

sähköposti; Marko.Vaalto@kiinteistohuoltorautio.fi

Itäranta 6, 8, 10, Juhannuskatu 2, 4, 5, 6, Kauppakatu 58,

Kulleronkatu 1, 2, 5

Lemmikinkatu 1, 2, 4, 6

Leinikinkatu 1, 2, 3, 4, 5, 6,

Pitkäkatu 10-12, Puutarhakatu 5, 7, 9, 11

Uusikatu 4, 5, 6, 8, 11

Saarenpäänkatu 14

Tapiontie 11

Vapaudenkatu 7, 8, 10-12, 11, 45

JANI HIETASAARI puh 0400-798 474

sähköposti; Jani.Hietasaari@kiinteistohuoltorautio.fi

Eliaksenkatu 6, Eliaksenkatu 10, Eliaksenkatu 12-14,

Hallituskatu 2, 3, 4, 5, 6, 11, 12, 14,

Jääkärinkatu 4, 6, 9, 10, 12, 14, 16,

Kallenkatu 1, Kauppakatu 13, 16, 18

Keskikatu 2, 18, 38, Laivurinkatu 2.-4., 9, 10, 12,

Länsiranta 9, 12, 14

Puutarhakatu 6, Rauhankatu 9, Torikatu 9


ANATOLI BULGAKOV

KARI STRAND

LAPAR WIN

SAMI AHOLA, konetyöt

JUHA KOMULAINEN, konetyöt


Pudas-Kiviranta alueella toimivat kiinteistönhoitajat

HARRI STRAND p.040-565 1133

sähköposti; Harri.Strand@kiinteistohuoltorautio.fi

Aarnintie 5, 7 ,8 ,13, Amarinkatu 5, 7 ,9

Hietasentie 22, Kallioputaankatu 2, 6, 8,

Kemintie 4, 6, 25, 54 , Kiskokatu 5, 7

Länsipohjankatu 2

Mukkatie 4.-6., 5

Pirkkiönkatu 5, 7, 9

Puistolammentie, Putaankatu 1

Röyttäntie 4-6, Thurevikinkatu 33, Untolantie 3

Viidankatu 25

JUHANI GUMSE p.040-728 0458

sähköposti: Juhani.Gumse@kiinteistohuoltorautio.fi

Ahotie 11, Arvontie 20, Aarnintie 4-6

Haukiojankatu 1, 3, 5, Honkalankatu 7, Isopalontie 11,13,

Jänkärinne 2, 4, Karkusenkatu 2, Kemintie 3, 53, Kivirannantie 1, 2, 4, 6,

Kirjohaudantie 9, Koskikarintie 3, Korttilankatu 18

Kristinebergintie 1, 3, 5, Lohirysänkatu 3, Metsolantie 4

Metsävainiontie 4, 8, 10, Närvälänkuja 5,

Opistontie 2

Puolaajankatu 1

Suvannontie 4, 6, 8, Thurevikinkatu 2, 4, 8

Vanhakyläntie 31, Veturitallintie 1

KIMMO KALLUNKI

TIMO PALOSAARI

 AARRE PAPINAHO

JUHA POKKA

JANI TELKKÄLÄ